Paddle on the Green
Kafetterija & Brunch · Lymington
B’saħħtu
Aħna npoġġu dawn it-tikketti abbażi tal-informazzjoni pubblika tal-post. Mhumiex ċertifikat uffiċjali: jekk għandek il-marda coeliac jew allerġija, dejjem staqsi fil-post qabel tordna.
Indirizz
Church hill, Lymington
Web
Café għas-saħħa u brunch.
Il-folja ġiet aġġornata fil-23 ta’ Settembru 2026. Xi ħaġa ma taqbilx? Kif nivverifikaw id-data.
Il-menu
L-allerġeni jinqraw awtomatikament mill-menu tal-post u dejjem ikunu mhux kompluti: staqsi fil-post qabel tordna.
Brunch [8AM – 2PM]
| Platt | Prezz |
|---|---|
| Smashed Avocado on Sourdough Served with Beetroot Hummus, Poached Local Free Range EGG, Chilli & CorianderSMASHED AVOCADO ON SOURDOUGH SERVED WITH BEETROOT HUMMUS, POACHED LOCAL FREE RANGE EGG, CHILLI & CORIANDER | 10 £ |
| Smashed Minted Peas on Homemade Nut & Seed LoafWITH HALLOUMI, POACHED EGG & ROCKET PESTO | 10.50 £ |
| Homemade American Style Pancakes, Maple Syrup, Berries & BananaTHE PADLES HOMEMADE GRANOLA, GREEK YOGHURT, HONEY, FRUIT | 9.50 £ |
| Sourdough Toast with Banana, Peanut Butter, Cinnamon & HoneySOURDOUGH TOAST WITH BANANA, PEANUT BUTTER, CINNAMON & HONEY | 6.50 £ |
| 2 Slices of Sourdough Toast with Butter and Jam/Marmalade/Marmite/Honey2 SLICES OF SOURDOUGH TOAST WITH BUTTER AND JAM/MARMALADE/MARMITE/HONEY | 4 £ |
| Bacon CiabattaBACON CIABATTA | 7.95 £ |
| Sausage CiabattaSAUSAGE CIABATTA | 8.95 £ |
| Lunch [11.30-2PM] | |
| Ciabatta Rolls/ Wraps | |
| Avocado, Chilli JAM, Halloumi, Naked SlawAVOCADO, CHILLI JAM, HALLOUMI, NAKED SLAW | 8.75 £ |
| Sweet Potato, Pickled Onion, Coconut Feta, Spinach | 8.95 £ |
| Paddle Ploughmans | 11 £ |
| Sourdough Toasties | 8.95 £ |
| Goats Cheese, Red Onion Marmalade, WalnutsGOATS CHEESE, RED ONION MARMALADE, WALNUTS | 8.95 £ |
| The Paddles Homemade Granola, Greek Yoghurt, Honey, FruitTHE PADDLES HOMEMADE GRANOLA, GREEK YOGHURT, HONEY, FRUIT | 7 £ |
| Add a Fried EggADD A FRIED EGG | 1 £ |
| The Paddle BlatTHE PADDLE BLAT | 8 £ |
| Bacon, Tomato, Avocado, Lettuce, Sriracha Mayo CiabattaBACON, TOMATO, AVOCADO, LETTUCE, SRIRACHA MAYO CIABATTA | 8 £ |
Bad Hand Coffee
| Platt | Prezz |
|---|---|
| Espresso | 3 £ |
| Long Black/Americano | 3.10 £ |
| Cappuccino | 3.40 £ |
| Latte | 3.40 £ |
| Machiatto | 3.10 £ |
| Piccolo | 3.10 £ |
| Flat White | 3.30 £ |
| Mocha | 4.20 £ |
| Iced Coffee | 4.20 £ |
| Syrups 70PCaramel, Vanilla, Gingerbread, Hazelnut | |
| Extra Shot 70P | |
| Alternative Milk 50P (20P for a Dash) | |
| Chai Latte | 3.50 £ |
| Dirty Chai | 4.20 £ |
| Hot Chocolate(ADD CREAM & MARSHMALLOWS £1) | 3.90 £ |
| Matcha/Tumeric Latte | 4.40 £ |
| Syrups 60PCaramel, Vanilla, Gingerbread, Hazelnut | |
| Extra Shot 60P | |
| All Our Coffees Are Double Shot As Standard | |
| Alternative Milk 40P (20P for a Dash) |
Cold Drinks
| Platt | Prezz |
|---|---|
| Cans 2.10 | 2.10 £ |
| Fresh Juice of the Day 5.00 | 5 £ |
| Berry Berry Smoothie 5.00Berries, Banana, Yoghurt | 5 £ |
| Peanut Butter Smoothie 5.00Peanut Butter, Banana, Oat Milk, Honey | 5 £ |
| Milkshakes 5.00 Add Cream 60PAll made with Ice Cream | 5 £ |
| Chocolate | |
| Biscoff | |
| Oreo | |
| Vanilla | |
| Banana | |
| Strawberry | |
| Orange/Apple Juice 3.50 | 3.50 £ |
| Fresh Juice of the Day 4.95Berries, Banana, Yoghurt | 4.95 £ |
| Berry Berry Smoothie 4.95 | 4.95 £ |
| Peanut Butter Smoothie 4.95Peanut Butter, Banana, Oat Milk, Honey | 4.95 £ |
| Milkshakes 4.95 Add Cream 50PAll made with Ice Cream | 4.95 £ |
| Fresh Orange 3.25 | 3.25 £ |
Teas
| Platt | Prezz |
|---|---|
| Dorset Tea 2.20 Mug/2.40 Pot | 2.20 £ |
| Loose Leaf Teas 3.00 | 3 £ |
| Please ask for our selection | |
| Dorset Tea 2.10 Mug/2.30 Pot | 2.10 £ |
| Herbal Leaf Teas 2.90Please ask for our selection | 2.90 £ |
Il-menu nqara fid-21 ta’ Settembru 2026.
Issejvja Paddle on the Green fuq Find It Fit
Niżżel l-app biex taraha fuq il-mappa, issalvaha fil-favoriti u tħalli r-reviżjoni tiegħek.
Niżżel l-app